Trüb Grupp
  Ajalugu
  Asukoht

 

 

kysige_naine

 

 

   
 
Firmast
Prindi Sisukaart
 
 

Trüb Baltic AS on Eesti Äriregistris registreeritud ettevõte.
Kontsernikuuluvuse poolest on Trüb Baltic AS 100% Šveitsi ettevõtte Trüb AG, Aarau tütarfirma, mis loodi pereettevõttena juba 1859.aastal. Emafirma -Trüb AG - on tegelenud turvalisuse valdkonnas üle 150 aasta ning omab kaartide personaliseerimis- ja tootmisalast kogemust alates 1970. aastast.
Alates 20.04.2015 võttis Gemalto NV üle kõik Trüb grupi ettevõtted ja sellest kuupäevast alates kannab Trüb AG nimetust Gemalto AG.
Trüb Baltic AS-i nimi ja logo jäävad esialgu samaks.

Trüb Baltic AS asutati 2001. aastal ning on tegutsenud sellest ajast alates.
Hetkel töötab ettevõttes 15 inimest.

Trüb Baltic AS-i põhikompetents on kiipkaardil põhineva avaliku võtme infrastruktuuri (PKI) turvalise identiteedi kandjad ja Eesti elektroonilised ID-kaardid. Pakume lisaks pangakaartide personaliseerimise teenuseid Eesti, Läti ja Leedu pankadele ning teiste identifitseerimisdokumentide nagu juhilubade ja sõidumeerikukaartide personaliseerimise teenuseid.
Trüb Baltic on Gemalto personaliseerimiskeskus Baltimaades.

Kaardi- ja kiipkaarditehnoloogiate kasvava keerukuse tõttu on kliendil keeruline tellida kaarte ja teenuseid eri hankijatelt. Trüb pakub kliendile kõike ühest kohast, see vähendab kaasatud osapoolte arvu ning võimaldab juurutada uusi tooteid kiiremini ja vähema vaevaga ning seega vähendada klientide pingutusi. Oleme valmis aitama klienti alustades kaardi kujundamisest ja lõpetades personaliseeritud kaartide kliendile kohale-toimetamisega.

Meie eesmärgiks on pakkuda oma klientidele kaarditooteid ja -teenuseid, mis põhinevad kõige uuematel tehnoloogiatel. Trüb Baltic AS soovib tagada tasakaalu kõrgetasemelise kvaliteedi ja kliendirahulolu vahel.

Trüb Baltic AS on rahvusvahelise krediitkaartide institutsiooni MasterCard poolt sertifitseeritud personaliseerimiskeskus, mis tagab kõrgeimad võimalikud turvastandardid nii füüsilise, organisatsioonilise kui loogilise turvalisuse osas.

Trüb Baltic'u klientideks on Politsei- ja Piirivalveamet (Eesti ID-kaardid, Digi-ID kaardid), Maanteeamet (Eesti Vabariigi juhiload, sõidumeerikukaardid), samuti mitmed Eesti pangad.
Lisaks Eestile on Trüb Baltic'ul kliente ka lähiriikides – Lätis, Leedus ja Soomes.
 

 

Reg.nr: 10776753
VAT nr: EE 100698338
IBAN: EE27 2200221016953807         
SWIFT: HABAEE2X

 

Free website - Webbyt
 
 
Free website - Webbyt